Attendee List Entire Conference

Salutation First Name Last Name
Ms. Gabriele Stiller-Kern
Ms. Nadja Ofuatey-Alazard
Ms. Antoinette Maget Dominicé
Mr. Bernhard Schär
Ms. Lena Reuter
Mr. Martin Zillinger
Ms. Anna Brus
Mr. Alexander van Wickeren
Ms. Minu Haschemi Yekani
Mr. Tristan Oestermann
Mr. Felix Brahm
Mr. Yann LeGall
Mr. Fabian Krautwald
Ms. Claudia Andratschke
Mr. Robert Doelger
Mr. Frank Edward
Mr. Elgididus Ichumbaki
Ms. Malin Wilckens
Ms. Paola Ivanov
Ms. Juliane Hornung
Ms. Michi Knecht
Mr. Dag Henrichsen
Mr. Mèhèza Kalibani
Ms. Joachim Zeller
Ms. Carola Lentz
Ms. Karolin Wetjen
Mr. Holger Stoecker
Mr. Ohiniko Mawussé Toffa
Mr. Robert Peters
Ms. Sara Müller
Ms. Su-Ellen Wang
Mr. Michael Hanssler
Ms. Teresa Koloma Beck
Ms. Birte Ruhardt
Ms. Diana Gabler
Ms. Larissa Förster
Ms. Sybille Wüstemann
Mr. Jonas Kreienbaum
Mr. Thomas Kurz
Ms. Wiebke Ahrndt
Ms. Anja Heyl
Ms. Jana Frey
Ms. Annika Doerner
Ms. Bettina Elsper
Ms. Irmgard Maria Fellner
Mr. Robert Peters
Ms. Charlotte Lips
Ms. yolanda Ezendam
Mr. Andreas Görgen
Mr. Andrea Azizi Kifyasi
Mr. Richard Bussmann
Ms. Lena Glöckler
Ms. Sonja Kreibich
Ms. Wolfgang Wagner
Mr. Valentin Gescher
Ms. Anna-Monika Lauter
Ms. Julia Tischler
Ms. Gudrun Masloch
Ms. Amélie Wurl
Ms. Anne Menzel
Ms. Alexandra Paulin
Diverse Regine Hess
Mr. Richard Hölzl
Ms. Ulrike von Hirschhausen
Mr. Richard Tsogang Fossi
Mr. Rainer Schmidt
Ms. Lena Ruessing
Ms. Alexandra Schütz
Ms. Diego Muñoz
Ms. Isabella Bozsa
Ms. Annette Steffny
Mr. Sebastian Ambros
Mr. Geert Castryck
Mr. Nils Schliehe
Ms. Angelika Epple
Ms. Myriam Gröpl
Ms. Bianca Baumann
Mr. Mario Sauder
Ms. María Leonor Pérez Ramírez
Mr. Paul Schrader
Mr. JAN KUEVER
Ms. Sarah Gray
Ms. Christine Gundermann
Mr. Lars Mueller
Mr. Georgios Chatzoudis
Mr. Tom Pflicke
Ms. Corinna Fricke
Ms. Johanna Strunge
Ms. Julia Gonnella
Ms. Helga Rathjen
Mr. Bryan Kauma
Ms. Karoline Noack
Mr. Abdourahmane Seck
Ms. Marie Muschalek
Mr. Juma Ondeng
Mr. Robert Verhoogt
Ms. Simone Derix
Ms. Yovita Vakolavene
Mr. Michael Schuette
Ms. Valeska Huber
Ms. Jacqueline Namukasa
Ms. Katharina von Ruckteschell-Katte
Mr. Jared holley
Mr. deogratius Kannamwangi
Mr. Carsten Thiele
Ms. Anne Storch
Mr. Matthias Leanza
Mr. Niklas Pelizäus-Gengenbach
Mr. Tom Menger
Mr. Maurice Boer
Ms. Inés de castro
Ms. Nina Kleinoeder
Ms. Monika Motylinska
Ms. Julia Rensing
Ms. Nicole Wiederroth
Ms. Janna Perbix
Mr. Hajo Frölich
Ms. Ingrid Scheurmann
Mr. Andreas Günter Weis
Ms. Sarah Albiez-Wieck
Mr. Maik Jachens
Ms. Iris Schröder
Mr. Jimson Sanga
Mr. Deonis Mgumba
Mr. Olaf Geerken
Mr. Obafemi Olukoya
Mr. Samuël Coghe
Mr. Samuel Ndikumana
Ms. Merle Bode
Mr. Heiko Wegmann
Mr. Janne Lahti
Mr. Nicholas Miller
Mr. Martin Doll
Mr. Johannes Ahlefeldt
Ms. Sandra Noeth
Ms. Gesa Grimme
Mr. Paul Sprute
Ms. Sima Reinisch
Mr. Lars Kreye
Ms. Isabelle Rispler
Ms. Lili Reyels
Ms. Kirstin Maier
Ms. Meryem Korun
Mr. Philipp Bernhard
Ms. Sinah Görisch
Mr. Stephan Milich
Mr. Jörg Lüer
Ms. Cynthia Beatt
Ms. Elisabeth Huber
Mr. Peter de Bourgraaf
Ms. Sarah Fruendt
Mr. Ilja Labischinski
Mr. Carl Deussen
Mr. Leopold von Carlowitz
Ms. Mascha Aring
Mr. Ralf Teepe
Ms. Clélia Coret
Ms. Kristin Weber-Sinn
Ms. Gudrun Bucher
Ms. anna-Maria Brandstetter
Mr. Eliphas Nyamogo
Ms. anne Fleckstein
Ms. Yassnah Nahif
Ms. Judith Weißbach
Mr. Lennon Mhishi
Ms. Erika Amaral
Ms. Monika Albrecht
Ms. Margret Frenz
Ms. Christina Brauner
Ms. Renate Dürr
Ms. Rebekka von Mallinckrodt
Mr. Christoph-Eric Mecke
Mr. Hubertus Büschel
Ms. Marianne McCUne
Ms. Felicia Meynersen
Ms. Kathrin Knodel
Mr. H. Glenn Penny
Ms. Leonie Rupp
Ms. Ulrike Strasser
Ms. Vera-Simone Schulz
Ms. Clare Cheromoi
Mr. Gabriel Schimmeroth
Ms. Martine Dennewald
Ms. uta Schnell
Mr. Federico Spinetti
Ms. Franziska Schaletzki
Ms. Fabiana Kutsche
Ms. Dörte Lerp
Ms. Nike Thurn
Ms. Anna-Maria Begerock
Mr. Tobias Adler-Bartels
Mr. Robbie Aitken
Mr. Jost Dülffer
Ms. Christine Howald
Ms. Linda Ratschiller
Mr. Thomas Irmer
Ms. Erin Thompson
Ms. Paula Konersmann
Ms. Lena-Sophie Schlehufer
Ms. Hortensia Voelckers
Ms. Ursula Logossou
Ms. Simon JOSSERAND
Ms. Charlotte Wiedemann
Ms. Jessica Nagamichi
Ms. Apurba Chatterjee
Ms. Li Ven
Ms. Karin Guggeis
Diverse Christoph Balzar
Ms. Anne-Marie Bonnet
Ms. Anna Lagia
Mr. Moritz von Brescius
Ms. Harriet Merrow
Ms. Manuela günter
Ms. Ricarda Rivoir
Ms. Raïssa Mpundu
Ms. Katharina Nowak
Mr. Daqing Yang
Ms. Jocelyne Stahl
Ms. Isabelle Reimann
Ms. Margarethe Rosskopf
Ms. Jennifer Tadge
Mr. Norman Aselmeyer
Ms. Ulrike Peters
Ms. Miriam Thaler
Ms. Latika Gupta
Mr. Carsten Gräbel
Ms. Ulrike Nestler
Ms. Claudia Rauhut
Mr. Jonatan Kurzwelly
Ms. Mahret Kupka
Ms. Sophie Schasiepen
Ms. Relinde Meiwes
Mr. Mathias Hack
Ms. Julia Binter
Ms. Elizabeth Stauß
Mr. Christoph Aicher
Ms. Relinde Meiwes
Mr. Jonathan Bach
Ms. Ulrike Schmieder
Mr. Diego Munoz
Mr. Charles Koussou
Ms. Ana Carolina Schveitzer
Ms. Hannimari Jokinen
Ms. Sonja Anne Lang
Mr. Paul Fabel
Ms. ingeborg Grau
Ms. Sonya Ouertani
Mr. Wazi Apoh
Mr. Mohamed Achemlal
Mr. Martin Kobler
Diverse Levent Soysal
Ms. Kathrin Michel
Ms. Maike Schimanowski
Mr. Thomas Overdick
Mr. Jan Dammel
Ms. Irene Hilden
Ms. Susanna Jorek
Ms. Felicity Jensz
Ms. Isabelle Zinsmaier
Mr. Kim Todzi
Ms. Katja Kaiser
Ms. Anne-Katrin Broocks
Ms. Manuela Boatca
Mr. Christian Schlaga
Ms. Uta Kornmeier
Ms. Tanja Hammel
Ms. Dilayda Tülübas
Mr. Marc Hupertz
Mr. Sascha Mikloweit
Mr. Martin Baasch
Ms. Laura Eder
Mr. Johannes Schmidt
Ms. Coline Perron
Mr. Chao Liu
Ms. Lisa Runge
Ms. Ayse Kizilkulak
Mr. Tobias Teiwes
Mr. Abel Alassey
Ms. Esther Gyan-Debrah
Mr. Gérard GABERT
Mr. Lorenz Rollhäuser
Ms. Anna Stelthove-Fend
Mr. Michael Rösser
Salutation First Name Last Name